HAKKIMIZDA
Firmamız 15 yılı aşkın süredir su piyasasının içinde olup, yaklaşık 5 yıldır su sebillerinin, Temizlik (Ozonlu Dezenfekte),  Teknik Servis (Tamir – Bakım), Yedek Parça Satışı ve 2.El Sebil Alım-Satımı ile sebil piyasasında da yerini almıştır.

Uzun yıllardır su piyasasının içinde olduğumuz için su ile ilgili araç-gereçlerde özellikle de su sebillerinin Temizlik (Ozonlu Dezenfekte), Teknik Servis (Tamir-Bakım),  Yedek Parça Satışı ve 2.El Sebil Alım-Satımında uzman ekip ve ekipmanlarımız ile kaliteli hizmet vermeyi hedeflemiş bir firma olarak çalışmaktayız.

Su sebillerinin insan sağlığı için ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için Su Sebillerinin Dezenfektesi ile ilgili bir çok araştırma yapıp, sonuçlarını sizlerle özel olarak paylaşmaya çalıştık. Bu bilgileri görmek için lütfen Dezenfekte ve Temizlik bölümünü inceleyiniz.

          Burak Sebil olarak yaptığımız işte dağılmamak ve hakkıyla yapabilmek adına sadece su sebilleri üzerine yoğunlaşıp, gün geçtikçe kendimizi ve yapmakta olduğumuz sebil servisi işimizi geliştirmeye yoğunlaşıp siz değerli müşterilerimize daha iyi, daha kaliteli, daha doğru hizmet vermek çabası içerisindeyiz. Bu anlayışla su sebillerinin bazı yedek parçalarını (sebil musluğu, sebil kapağı, sebil bardaklığı vs.) kendimiz üretmeye ve ürettirmeye başladık. Hedefimiz bir gün her bir parçasına kadar ülkemizde üretilen yerli yani TM (Türk Malı), Made in Türkey etiketli su sebilleri imalatını yapabilmektedir.

SAĞLIKLI BİR YAŞAM GEÇİRMENİZ DİLEKLERİMİZLE…….

Bizi Takip Etmeye Devam Edin…..!!!

 

BURAK SEBİL & DEZENFEKTE & TEKNİK SERVİS & YEDEK PARÇA

0532 562 42 15

www.sebilservisi.com

ahmet@sebilservisi.com

burakdezenfekte@gmail.com

https://www.facebook.com/sebilservisi

HAKKIMIZDA” için 17 yorum

  1. Siz bu azimle çalışmaya devam edin, eminim hedeflerinize ulaşacaksınız. Sitenizin bile sektörünüzde bir benzeri yok. Sadece sebil temizliği için sitenize girdim ama bir çok şey öğrendim. Emeğinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir