SEBİL YEDEK PARÇALARI

Üst Kapak (Sebilin Üst Kısmındaki Çatı Kapaktır)

       SEBİL YEDEK PARÇALARI

    Bir çok elektrikli ev aletleri gibi su sebilleri de bir çok parçadan oluşmaktadır. Diğer elektrikli aletlerden farkı parçalarının kolay kırılabilir ama aynı zamanda da kolay değiştirilebilir olmasıdır. Sebil piyasasındaki en büyük sıkıntılardan birincisi teknik servis yani sebil servisi bulmak, ikincisi de tamir için gerekli olan yedek parçayı bulmaktır. Piyasada yaklaşık 30-35 arası marka ve bunlara bağlı olarak 80-100 arasında farklı model sebiller bulunmaktadır. Bu marka ve model sebillerin bir çoğunun parçasını elimizde bulundurmaktayız.

       Bazı parçalar piyasada bulunmadığı, firması artık kapandığı ya da fiyatları çok yüksek olduğu için Burak Sebil olarak kendimiz üretmeye ve ürettirmeye başladık. Amacımız sizlere daha kaliteli, daha sağlıklı ve fiyat olarak daha uygun parça temin edebilmektir.

       Toptan ve perakende satışını yaptığımız yedek parçalardan bazıları şunlardır; Sebil Musluğu (kendi imalatımızdır), Sebil Bardaklığı, Sebil Üst Kapağı, Sebil Yuvarlak Kapağı (watergart ya da su alma grubu olarak bilinir), Her Sebile Uyumlu Universal Kapak (Su Alma Grubu), Kama (damacanayı delen aparat), Tahliye Seti, Damlalık (atık su kabı), vs.

       Yedek parça stok bilgisi ve siparişleriniz için lütfen sebilinizin arkasında bulunan marka ve modeli belirtiniz. Veya wahatsapp tan fotoğrafını gönderiniz.

Yuvarlak Kapak – Watergart – Su Alma Grubu (Damacananın Takıldığı Kapaktır)

Not : Parça isimlerini öğrenmek için maosunuzu aşağıdaki ve Foto Galeri sayfasındaki resimlerin üzerine tutmanız yeterlidir.

Sağlıklı Bir Yaşam Geçirmeniz Dileklerimizle …

BURAK SEBİL & DEZENFEKTE & TEKNİK SERVİS & YEDEK PARÇA

0532 562 42 15

www.sebilservisi.com

ahmet@sebilservisi.com

burakdezenfekte@gmail.com

https://www.facebook.com/sebilservisi 

Kama (Delici Aparat)
Seperatör (Sıcak ve Soğuk Suyu Ayıran Aparat)
Damlalık (Atık Su Kabı)

 

 

Sebil Musluğu

 

 

 

 

 

 

 

 

Sebil Bardaklığı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir