Pendik Sebil Dezenfekte

PENDİK SEBİL DEZENFEKTE

          Pendik civarınki bütün sanayi bölgeleri, fabrika ve kurumsal iş yerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliğine uygun sebil temizliği (sebil dezenfekte) yapmaktayız.

          Günümüzde sebil dezenfektesi iş sağlığı ve güvenliği tarafından denetlenmektedir. Firmamız su sebillerinizin dezenfektesini yerinde yani işyerinizde bulunduğu ortamda dezenfekte etmektedir. Bu sayede hem siz hem de çalışanlarınız sebilsiz (sıcak ve soğuk susuz) kalmadan sebilinizin dezenfektesini yapıyoruz. Yaptığımız işlemler 15 – 25 dakika arasında sürüyor. Zaman aralığı sebilinizin modeline, bulunduğu ortama ve kullandığımız ozon jeneratörünün kapasitesine göre değişiklik göstermektedir.

          Yaptığımız işlemlerden sonra (sebil dezenfektesi) iş güvenliği uzmanınızın istemiş olduğu şekilde hem sebillerinizin üzerine dezenfekte yapıldığına dair etiket yapıştırıp, hem de iş güvenliği dosyanızda bulundurmanız için sebil dezenfekte raporu yazıyoruz. Hem etiketin hem de dezenfekte raporunun iş güvenliği gereğince 3 ay geçerliliği vardır. Etiket de ve sebil dezenfekte raporunda sebil dezenfektesinin yapıldığı tarih ve 3 ay sonra tekrar yapılması gereken tarih yazılıdır.

          Dilerseniz yaptırmış olduğumuz sebil dezenfektesi hatırlatma programına kaydınızı yapıp sebilinizin dezenfekte zamanı geldiğinde sizinle iletişime geçip sebilinizin dezenfekte zamanının geldiğini hatırlatıyoruz.

Sağlıklı Bir Yaşam Geçirmeniz Dileklerimizle …

BURAK SEBİL & DEZENFEKTE & TEKNİK SERVİS & YEDEK PARÇA

0532 562 42 15
www.sebilservisi.com
ahmet@sebilservisi.com
burakdezenfekte@gmail.com
https://www.facebook.com/sebilservisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir