İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesi Sebil Temizliği

İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesindeki tüm Fabrikalar ve Kurumsal İşyerlerinde Sebil Temizliği, Sebil Tamiri ve Sebil Yedek Parça Satışı hizmetleri vermekteyiz. 

          Firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde sadece su sebilleri üzerinde yoğunlaşmış ve su sebilleri ile ilgili her türlü ihtiyacı gidermek üzere sebil piyasasında yerini almıştır. Su sebillerinin tamir, bakım ve yedek parçasının (sebil musluğu, sebil kapağı, sebil bardaklığı, vs.) yanı sıra aynı zamanda temizliğini, İş Sağlığı ve Güvenliği ne uygun sebil dezenfektesini de yapmaktadır. Günümüzde artık su sebillerinin dezenfektesi İş Sağlığı ve Güvenliği tarafından zorunlu hale gelmiş, periyodik olarak denetlenmeye başlamıştır. Firmamız gerek sebildeki şikayet sebebi ile gerekse iş güvenliği denetlemeleri sebebi ile talep edilen su sebili dezenfektesini yapmakla kalmayıp, fabrikaların ve işyerlerinin 3 aylık periyodik su sebili dezenfektesini takip altına alarak müşterilerine zamanı geldiğinde bilgilendirme yapmaktadır. Genelde İş Sağlığı ve Güvenliği bakımından yüksek riskli sınıfa giren ve sık sık denetlenen fabrika ve işyerleri organize sanayi bölgelerinden olduğu için bizim müşterilerimizde yoğunluk olarak organize sanayi bölgelerindedir. Ümraniye Dudullu’da bulunan İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesi de en fazla müşteri potansiyelimizin olduğu sanayi bölgelerinden birisidir. Bu bölgenin içinde ayrı ayrı olan İMES, DES, KADOSAN, MODOKO, KEYAP gibi sitelerede hizmet vermekteyiz.

          Daha fazla bilgi edinmek için sitemizi inceleyebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sağlıklı Bir Yaşam Geçirmeniz Dileklerimle…

BURAK SEBİL

Firmamız 15 yılı aşkın süredir su piyasasının içinde olup, yaklaşık 5 yıldır su sebillerinin, Temizlik (Ozonlu Dezenfekte), Teknik Servis (Tamir-Bakım), Yedek Parça Satışı ve 2.El Sebil Alım-Satımı ile sebil piyasasında da yerini almıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir