Yavuztürk Sebil Servisi

YAVUZTÜRK SEBİL SERVİSİ
Sebil servisimiz Yavuztürk bölgesinde hizmet vermektedir. Yavuztürk’deki bütün Kurumsal firmalara, fabrikalara ve sanayi bölgelerine servis hizmeti vermekteyiz.

Yavuztürk Sebil Servisi

          Sebil servisi olarak sebil temizliği, sebil dezenfektesi, sebil ozonlaması, sebil tamiri, toptan sebil yedek parçası satışı, perakende sebil yedek parçası satışı, 2. El sebil satışı vb. yapmaktayız.
Servis hizmetlerimiz geniş bir bölgeye hitap ettiğimiz için sadece kurumsal işyerleri, fabrikalar ve toplu işlere hizmet vermekteyiz. İstanbul Anadolu yakası ve İzmit’in bir bölümüne kadar hizmet vermekteyiz.
Firmamızın sağladığı hizmet ve ürünleri aşağıda birkaç başlık altında sıraladık:
• Su Sebili Dezenfektesi: Ofis ve Sanayi Tipi Su Sebillerinin içinin yani, içme suyu ile temas eden haznelerin (sıcak su kazanı, soğuk su kazanı), parçaların, kanalların ve muslukların ozonlama yöntemi ile dezenfekte edilmesi işlemidir. Su Sebili Temizliği artık İş Sağlığı ve Güvenliği tarafından zorunlu hale gelmiş ve denetlenmeye başlanmıştır.

• Su Sebillerini Tamiri: Sebil Servisimizdeki ustalarımız sebillerin arızasını tespit ettikten sonra yerinde yapılabilecek arızaların tamirini yapar (termostat, termik, musluk değişimi, musluk arkası değişimi, tahliye seti değişimi, soket yanıkları, hortum patlakları vs.), ağır arızası olanları yani yerinde yapılamayacak, servisimize gitmesi gereken sebilleri (motor, gaz tıkanıklığı, gaz kaçağı, sıcak su kazanı değişimi vs.) ise sebil servisimize alıp tamirini, bakımını, kontrolünü yaptıktan sonra size teslim eder.

• Su Sebili Yedek Parçaları: Firmamız piyasada bulunabilen her türlü sebil yedek parçalarının Toptan Ve Perakende satışını yapmaktadır. Bunlardan bazılarını kendimiz ürettiriyoruz, bazılarını ise üretici firmalardan tedarik ediyoruz. Toptan ve perakende satışını yaptığımız sebil yedek parçalarından bazıları şunlardır; Sebil musluğu, sebil bardaklığı, sebil üst kapağı, sebil yuvarlak kapağı, sebil damlalığı, tahliye seti, her sebile uyumlu universal kapak vs.

• Hizmet Bölgelerimiz: İstanbul (Anadolu Yakası), İzmit, Gebze, Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Beykoz, Çekmeköy, Ataşehir, Sancaktepe, Sultanbeyli ve bu bölgelerin çevresindeki semt, mahalle ve sanayi bölgelerine hizmet vermekteyiz.

Sağlıklı Bir Yaşam Geçirmeniz Dileklerimle…..

Bizi Takip Etmeye Devam Edin…..

0532 562 42 15
www.sebilservisi.com
ahmet@sebilservisi.com
burakdezenfekte@gmail.com
https://www.facebook.com/sebilservisi

 

BURAK SEBİL

Firmamız 15 yılı aşkın süredir su piyasasının içinde olup, yaklaşık 5 yıldır su sebillerinin, Temizlik (Ozonlu Dezenfekte), Teknik Servis (Tamir-Bakım), Yedek Parça Satışı ve 2.El Sebil Alım-Satımı ile sebil piyasasında da yerini almıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir